Home N-DMS Oprogramowanie Strony WWW Wizerunek KURS PROGRAMOWANIA
PL
EN

Indywidualny kurs programowania

Zdalny, indywidualny kurs programowania dla początkujących.

Marzysz o zawodzie z perspektywami?

Planujesz przebranżowienie?

Chcesz wejść w świat programowania ale nigdy nie miałeś z tym styczności?

... a może chcesz poprostu poszerzyć wiedzę?

Jeden uczeń - jeden prowadzący.

Intensywna nauka z naciskiem na prawdziwe zadania.

Komfort i właściwe tempo pracy.

Nevisso Programista
SZKOŁA PROGRAMOWANIA

Dla kogo przeznaczony jest nasz kurs i czym konkretnie będziemy się zajmowali?
Nasz kurs przeznaczony jest dla osób które dopiero zaczynają przygodę z programowaniem oraz osób planujących przebranżowienie, poszukujących dochodowej alternatywy zawodowej.

Kurs Nevisso Programista to kurs programowania ogólnego skupiony mocno na programowaniu serwerowym. Celem kursu jest przekazanie wieloletniej wiedzy i dobrej praktyki osobom początkującym.

Poznasz technologie otwierające drogę do pracy zarówno jako programista stron i aplikacji internetowych ( największy i rosnący rynek pracy także za granicą ) ale także jako web-designer czy junior programista języków przeznaczenia ogólnego.

Opanujesz podstawy, dobre praktyki, narzędzia pracy i wiele zagadnień środowiskowych które pozwolą Ci czuć się swobodnie na pierwszym etapie zawodowym.

Materiał edukacyjny jest bardzo obszerny i obejmuje zarówno niezbędne podstawy jak i zagadnienia średnio zaawansowane.

.

Technologie z którymi będziemy pracowali:

Poziom zaawansowania:

Początkujący

Cena kursu - netto

3200 pln

Ilość lekcji godzinowych

30 lekcji
Pakiet podstawowy
KOMFORTOWO I BEZ STRESU

Chęć odkrywania to najlepszy nauczyciel.
Nasz kurs przeprowadzany jest w bardzo komfortowym trybie indywidualnym. Oznacza to tylko Ciebie i Prowadzącego. Żadnych innych osób.

Taki sposób nauki ma największą efektywność. Wyobraż sobie kurs jazdy na nartach. Wolisz jednego trenera na grupę kilkunastu osób czy prywatnego który cały czas poswięca uwagę wyłącznie Tobie?

Ze względu na indywidualny charakter kursu z łatwością dostosujemy tempo tak abyś czuł się komfortowo. Powoli aż zrozumiesz zagadnienie i będziesz w stanie je praktycznie wykorzystać.

Na pewno pojawią się u Ciebie pewne preferencje technologiczne. Niektóre rzeczy będą ci się bardziej podobały od innych. Spróbujemy dynamicznie położyć nacisk na zagadnienia które wydadzą ci się bardziej "pod Ciebie".

.
Pakiet podstawowy
INTENSYWNIE I KOMPLEKSOWO

Czy to tylko kurs podstaw czy coś wiecej?
Kurs nevisso jest szybki i intensywny. Tryb indywidualny pozwala na przepracowanie wielogodzinnego materiału przy jednoczesnej oszczędności czasu całkowitej długości kursu.

Istotą naszego kursu jest opanowanie podstaw ale także pokazanie ci całego spektrum tematów, zagadnien i technologii z którymi prędzej czy póżniej będziesz miał na drodze zawodowej styczność.

Ta formuła kursu ma ważne zadanie: "asekuracje na głębokiej wodzie", dzięki czemu nie będziesz miał poczucia że cały czas przytłacza cię ogromna ilość wiedzy którą musisz jeszcze odkryć. Będziesz wiedział co i gdzie szukać aby szybko się rozwijać.

.
Nevisso
Szkoła
programowania

Zdalnie - indywidualnie - komfortowo

Usługa dodatkowa
CO DALEJ?

W jaki sposób wejść na rynek pracy?
Przeprowadzimy cię przez proces poszukiwania pracy, wskażemy kanały komunikacji i kontaktu z rekruterami. Po skończonym kursie upewnimy się że Twoje repozytorium online jest gotowe do prezentacji publicznie.

Przy poszukiwaniu pracy, zwłaszcza za granicą, niezbędne będą portfolio komplementujące repozytorium oraz CV.

Pomożemy Ci przygotować profesjonalne portfolio w postaci dokumentu gotowego do przesłania rekruterom.

.

Zainteresowany?

Napisz do nas:

office@nevisso.eu

... lub zadzwoń:

+48 532 008 118